Ochraniacz do łóżeczka warkocz 4 pasmowy to doskonały wybór dla wszystkich tych, dla których standardowe ochraniacze są za niskie. Składa się on z 4 pasm i stanowi piękne wykończenie każdego dziecięcego pokoju. Dzięki swojej różnorodności zastosowań będzie produktem, który na długo posłuży Twojemu dziecku. 
Zobacz jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie. 

4 pasma

Ochraniacz warkocz - welurowy lub bawełniany
W naszej ofercie znajdziecie ochraniacze warkocze wykonane z tkaniny bawełnianej i welurowej. Obie tkaniny posiadają certyfikaty bezpieczeństwa dla dzieci. Może zadajecie sobie pytanie jaki ochraniacz wybrać. Ochraniacz bawełniany zdecydowanie przekonuje swoją niższą ceną. Jednak podczas wyboru należy pamiętać, że bawełna z charakteru jest cieńszym materiałem niż welur. To właśnie ta właściwość będzie sprawiać, że ochraniacze welurowe, mimo takiego samego użytkowania, bedą dłużej zachowywały swój pierwotny wygląd i kształt.  

Ochraniacz do łóżeczka dziecięcego 
Szukasz nietypowego dodatku do łóżeczka Twojego dziecka. Jesteś w dobrym miejscu! W naszej ofercie znajdziesz ochraniacze warkocze o różnych splotach - od 3 pasmowego, przez 4 pasmowego aż po kłosy. dodatkowo mamy bogata gamę kolorów do wyboru. 

Ochraniacz pleciony warkocz - wybór na długie lata
Nie lubisz kupować jednorazowych produktów, które sprawdzą się tylko przez chwilę? My też nie! Dlatego właśnie nasze ochraniacze są wielofunkcyjne. Jeżeli tylko przestaną być potrzebne w łóżeczku Twojemu dziecku, śmiało możesz go wykorzystać jako ochraniacz do raczkowania, czy nauki siadania. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl