Czas realizacji zamówienia

Produkty dostępne od ręki wysyłamy najczęściej jeszcze tego samego dnia lub następnego dnia roboczego od momentu wpłynięcia zamówienia (warunkiem wysłania zamówienia jest zaksięgowana wpłata jeżeli, taką formę płatności wybrał klient).

Mamy w swojej ofercie także produkty dostępne na zamówienie. Na każdej karcie produktu znajdziecie Państwo dokładny czas dostawy dla danego produktu. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu zaksięgowania się wpłaty na naszym koncie (płatności online) lub w przypadku płatności za pobraniem, od momentu wpłynięcia zamówienia. W przypadku wybrania płatności za pomoc przelewu bankowego, bardzo prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres kontakt@aguuguu.pl,  co znacznie przyśpieszy proces realizacji zamówienia. 
Staramy się realizować państwa zamówienia najszybciej jak to możliwe, jednak ze względu na unikatowy charakter produktów, oraz fakt iż są one wykonywane pod zamówienie klienta mogą wystąpić opóźnienia w jego realizacji niezależne od nas. O takim fakcie informujemy drogą mailową lub telefoniczną. 

Uwaga! Czas realizacji zamówienia odnosi się do czasu przygotowania oraz nadania zamówionych produktów. Do czasu dostawy należy doliczyć dodatkowe kilka dni w zależności od wybranej opcji dostawy. 

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl