Czas realizacji zamówienia

Państwa zamówienie staramy się realizować jak najszybciej, czas wysyłki zamawianych przez Państwa produktów określony jest w karcie każdego produktu. Czas przygotowania produktu, spakowania paczki z zamówieniem oraz przekazanie jej kurierowi określone jest w pozycji "Dostępność". Produkty dostępne od ręki wysyłamy najczęściej jeszcze tego samego dnia lub następnego dnia roboczego od momentu wpłynięcia zamówienia (warunkiem wysłania zamówienia jest zaksięgowana wpłata jeżeli, taką formę płatności wybrał klient).

Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu zaksięgowania się wpłaty na naszym koncie (płatności online) lub w przypadku płatności za pobraniem, od momentu wpłynięcia zamówienia. W przypadku wybrania płatności za pomoc przelewu bankowego, bardzo prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres kontakt@aguuguu.pl,  co znacznie przyśpieszy proces realizacji zamówienia. 
Staramy się realizować państwa zamówienia najszybciej jak to możliwe, jednak ze względu na unikatowy charakter produktów mogą wystąpić opóźnienia w jego realizacji niezależne od nas. Status zamówienia mogą Państwo śledzić na podstawie otrzymywanych od nas maili.

Uwaga! Czas realizacji zamówienia odnosi się do czasu przygotowania oraz nadania zamówionych produktów. Do czasu dostawy należy doliczyć czas przesyłki w zależności od wybranej przez Państwa opcji.

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl