W naszej ofercie znajdziecie ochraniacze warkocze 3 pasmowe bawełniane i welurowe. Wszystkie posiadają antyalergiczne silikonowe wypełnienie. Używamy tylko materiałów najwyższej jakości, dlatego nie musicie się obawiać, że z czasem ochraniacz straci na swojej objętości. Nawet z czasem użytkowania będzie miękki i sprężysty. 
Nasze ochraniacze cechuje nowoczesna kolorystyka oraz nowoczesne nadruki. 
Wejdźcie do naszego świata i zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy. 

 

3 pasma

Ochraniacz do łóżeczka dziecięcego
Ochraniacz warkocz idealnie nada się do łóżeczka dziecięco, zabezpieczając dziecko przed uderzeniem. W ostatnim czasie pojawiło się wiele opracowań dotyczących bezpieczeństwa umieszczania ochraniaczy warkoczy w łóżeczkach niemowlaków. Szerze wierzymy, że jako odpowiedzialni rodzicie zasięgacie takich opinii i według swojej najlepszej wiedzy podejmujecie decyzję o zakupie. 

Ochraniacz warkocz - wielofunkcyjny
Nasze ochraniacze nie tylko świecie się sprawdza w łóżeczku dziecięcym, ale także można je zastosować w późniejszym etapie rozwoju dziecka. Możesz go użyć np. w kąciku zabaw dziecka lub przełożyć do większego łóżeczka, jako poduszka dekoracyjna. 

Ochraniacz na szczebelki 
Jeżeli szukasz efektownego ochraniacza na szczebelki mamy dla Ciebie super propozycje. Ochraniacz warkocz nie tylko posłuży w łóżeczku, ale będzie rósł razem z Twoim dzieckiem. Jeżeli nie będzie go już potrzebował w łóżeczku, śmiało możesz wykorzystać go w kąciku zabaw lub jako poduszka dekoracyjna do większego łóżka. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl