Ochraniacze warkocze wykonane z delikatnej tkaniny bawełnianej z antyalergicznym wypełnieniem silikonowym. Są idealnym rozwiązaniem dla dzieci w każdym wieku. Zabezpieczają główkę, rączki i nóżki dziecka przed uderzeniem w szczebelki łóżeczka na pierwszych etapach jego życia, kiedy poznaje świat. Ochraniacz warkocz to idealne rozwiązanie również dla starszych dzieci, kiedy uczą się siadać lub zaczynają raczkować. W pokoju przedszkolaka można używać go jako poduszki do kącika zabaw. 

Wejdź i zobacz co dla Was przygotowaliśmy. 

Ochraniacze warkocze

Ochraniacz warkocz - czym jest?
Ochraniacz warkocz jest wykonany z materiału bawełnianego elastycznego lub z elastycznego weluru bawełnianego. Materiały jak wszystkie u nas, zostały tak dobrane aby spełniały najwyższe normy bezpieczeństwa dla waszych maluszków. Wypełnienie to kulka silikonowa antyalergiczna, która jest bardzo miękka i elastyczna. dodatkowo nie traci swoich właściwości z czasem użytkowania. ochraniacz warkocz jest zaplątany z 3 lub 4 pasm wypełnionych kulką tworząc warkocz o długości wybranej przez Państwa podczas składnia zamówienia. 

Ochraniacz pleciony do łóżeczka dziecka - modele i wzory
W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje ochraniaczy warkoczy, są to ochraniacze bawełniane oraz ochraniacze welurowe. Oba rodzaje są wykonane z tkaniny bawełnianej najwyższej jakości. Tkaniny posiadają domieszkę elastanu aby były lekko elastyczne, co gwarantuje komfort w użytkowaniu. Każdy rodzaj dzielimy na ochraniacze 3 oraz 4 pasmowe. Wszystkie ochraniacze 4 pasmowe posiadają w zestawie sznureczki na końcach dla łatwego przymocowania do łóżeczka. 

Ochraniacze warkocze - idealne rozwiązanie na długie lata
ochraniacze warkocze są bardzo praktyczne i mogła służyć na długo. dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości są trwałe i praktyczne nawet mimo częstego użytkowania. Ochraniacz na początkowym etapie życia dziecka może służyć jako zabezpieczenie główki, rączek oraz nóżek dziecka przed uderzeniami o barierki łóżeczka. W późniejszych etapach życia dziecka można używać go jako zabezpieczenia podczas zabawy na podłodze lub macie. Może okazać się również pomocny w nauce siadania lub raczkowania. 
Ochraniacz warkocz będzie praktyczny również dla przedszkolaków, kiedy urządzacie dla ich kącik zabaw. Ochraniacz może posłużyć jako długa poduszka, ok którą dziecko będzie mogło się oprzeć podczas zabawy. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl