Rożki niemowlęce 3 w 1 to idealne rozwiązanie dla mam, które lubą praktyczne produkty. Nie jest tajemnicą, że rożek jest bardzo przydatny już od pierwszych dni życia dziecka. Nasze rożki niemowlęce zostały tak zaprojektowane, aby mogło spełniać więcej niż jedną funkcję. Możesz ich używać również jako maty do przewijania, czy później jako kocyka np. do wózka

Rożki niemowlęce

Rożki niemowlęce - niezbędny element wyprawki
Rożki niemowlęce są bardzo popularnym i ważnym elementem wyprawki maluszka. Możesz zabrać go ze sobą już do szpitala. Będzie wam towarzyszy już od pierwszych dni życia maluszka. Jest bardzo praktyczny i na pewno sprawdzi się dużo lepiej w sytuacjach kiedy chcesz uśpić swojego maluszka w innym miejscu niż jego łóżeczko lub kołyska. 

Rożek niemowlęcy 3w1 - praktyczne rozwiązanie na dłużej
Nasze rożki zostały tak zaprojektowane aby rosły razem z Twoim dzieckiem. Chcemy aby nasze produkty nie były jednorazowe, a służył Wam dłużej. Dlatego rożek będziesz mogła wykorzystać na późniejszym etapie życia dziecka jako matę do zabawy, matę do przewijania np. w czasie podróży lub kocy do wózka lub łóżeczka. 

Pomysł na wyjątkowy prezent
Rożek niemowlęcy to idealny prezent dla przyszłej mamy. Zaprojektowany przez nas model będzie idealnym rozwiązaniem, bo jest to produkt, który spełnia więcej niż jedną funkcję. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl